יעוץ - הדרכה - טיפול

כולנו מרגישים שהמציאות הפנימית והחיצונית משתנות ובגדול. אבל המענים שאנחנו יכולים לקבל כטיפולים למיניהם, ייעוצים למיניהם, רחוקים מלתת מענה. הם לא הפתרון, הם הבעיה. 

לא קל לי לומר, אבל אני מרגיש מחויב. המציאות תלך ותעשה קשה ומורכבת, מפחידה ומבלבלת. כל אנשי המקצוע למיניהם והידע העומד לרשותם כבר זמן רב אינו רלוונטי. 

האדם ונפשו כפי שהם מתוארים בתאוריות הפסיכולוגיות ונלמדים באקדמיה, אינם דומים לאדם ולנפשו שהם ניצוץ אלוקה ממעל. האדם והנפש אליהם מכוונות כל התאוריות הפסיכולוגיות והטיפוליות אינן מכירות ויודעות דבר על הנפש הגבוהה שמנהלת את חיינו, שורש קיומינו , היא הנשמה. 

הדרמה העיקרית של חיינו, היא לדעת להכיר את הנפש הארצית מנקודת מבטה של הנשמה להבין את הניגודיות שביניהן.  להיות מסוגלים לבנות גשר ואחדות פנימית בכל אשר נפנה ונעשה. 

זו היא אומנות ומקצועיות שדורשות הבנה ,ידע והקרבה כדי להיות כשיר לעשות את מלאכת הנפש, את מלאכת ההנפשה, מלאכת החיות והחיים. 

כל טיפול, יעוץ, הדרכה , אימון…..שאינם מבינים את מטרת הבריאה ותכליתה יתרגלו אותנו לעשות טעויות ובחירות לא נכונות במיומנות גבוהה יותר. 

לא משנה איך נקרא לכרטיס הכניסה אלינו אל מרכז “נחת רוח” – חרדה, דכאון , חשדנות, בעיה בזוגיות, כעס, אובדנות, חוסר סיפוק מהחיים, קושי בבחירת מקצוע. כל אלו הן הסתרות שקוראות לנו להבין ולדעת, מה אנחנו עושים לא נכון ומה מוטל עלינו לעשות על מנת להפוך את הסבל, הכאב, הבלבול והפחד למקפצה ולהתעוררות והתפעלות מהחיים.